Röplabda – kosárlabda: felkészülési torna Jászberényben és Debrecenben
2017-09-14 10:48:12
A bajnoki rajtra készülő női röplabdázóink hazai környezetben, férfi kosarasaink pedig Debrecenben lépnek a hétvégén pályára felkészülési torna keretében. Mindkét együttes alaposan átalakult a nyári szezonban, így sok mérkőzésre szüksége van.
Pénteken és szombaton két helyszínen- (Bercsényi úti játékcsarnok és a katolikus iskola tornacsarnoka – rendezi meg a Szeles Péter Emléktornát a Jászberényi Röplabda Klub. Két csoportban hat magyar és egy román együttes mérkőzik majd egymással a helyezésekért.
A-csoport (Bercsényi úti sportcsarnok)
Gödöllő, Nyíregyháza, MTK, Jászberényi RK
B-csoport (Nagyboldogasszony Kat. Ált. Isk. tornacsarnoka
Vasas, Budaörs, Kolozsvár
A torna programja
2017. szeptember 15. – péntek
A-csoport (Bercsényi úti sportcsarnok)
14.00 óra: JRK – Gödöllő
15.30 óra: Nyíregyháza – MTK
17.00 óra: MTK – Gödöllő
18.30 óra: JRK – Nyíregyháza
B-csoport (Nagyboldogasszony sportcsarnok)
14.00 óra: Vasas – Budaörs
16.00 óra: Budaörs – Kolozsvár
18.00 óra: Kolozsvár – Vasas
2017. szeptember 16. - szombat
Bercsényi sportcsarnok:
10.00 óra: JRK – MTK
11.30 óra: A1 – B2
15.00 óra: A2 – B1
17.00 óra: mérkőzés a 3. helyért
19.00 óra: mérkőzés az 1. helyért
Nagyboldogasszony sportcsarnok
10.00 óra: Nyíregyháza – Gödöllő
11.30 óra: A4 – B3
15.00 óra: A3 – A4
17.00 óra: A3 – B3
Az ünnepélyes eredményhirdetést a döntőt követően rendezik.
DEAC Kupa
Szeptember 16-18. között rendezi meg az első osztály újonca, a DEAC csapat a DEAC Kupát a debreceni Oláh Gábor utcai sportcsarnokban, melyen pályára lép a JP Autó JKSE csapata is. A mieink kerete még nem teljes, így nem lesz könnyű dolga Nikola Lazics legénységének a házigazdák, a román Temesvár és a fehérorosz Tsmoki Minszk ellen.
A DEAC Kupa programja:
szeptember 16. - szombat:
15.30 óra: BC Timisoara (román) – Jászberény KK
18.00 óra: DEAC – Tsmoki Minsk (fehérorosz)
szeptember 17.- vasárnap:
15.30 óra: Jászberény – Tsmoki Minsk (fehérorosz)
18.00 óra: DEAC – Timisoara (román)
szeptember 18. hétfő:
15.30 óra: Timisoara (román) – Tsmoki Minsk (fehérorosz)
18.00 óra: DEAC – Jászberény
Szántai Tibor