Élő tv-sportközve- títések: péntek, szombat, vasárnap

2017-07-14 10:22:40

 


A hétvégi televíziós sportközvetítések középpontjában, a közmédiában, már a mai napon megkezdődő Vizes Világbajnokságeseményei, valamint a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság áll. A további csatornákon viszont sok más esemény is figyelemmel kísérhető.


A vizes Vb és a kajak-kenu Eb mellett a hétvégén megkezdődő NB I-es labdarúgó-bajnokság több mérkőzése, valamint az angliai Forma-1-es futam is szerepel a közmédia kínálatában. Az egyéb sportcsatornákon pedig többek között a labdarúgás, a tenisz és az atlétika is komoly szerept kap. Az biztos, hogy a sportbarátok már ezen a hétvégén sem unatkozhatnak.


július 14., péntek:
   
   
M4 Sport


10.45: Vizes vb, műugrás, férfi 1 m selejtező, és szinkronúszás, szóló technikai selejtező


13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés


15.45: Vizes vb, műugrás, női 1 m selejtező, és szinkronúszás, páros technikai selejtező


20.45: Vizes vb, megnyitóünnepség

   
Sport 1



20.30: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

   
Sport 2


13.00: Lósport, futam

   
Sport M


15.15 és 17.15: Lósport, futam

   
Eurosport 1


14.45: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz


17.45: Atlétika, ifjúsági világbajnokság, Nairobi


18.45: Atlétika, U23-as Európa-bajnokság, Lengyelország

   
Eurosport 2


14.00: Tenisz, Wimbledon

   
július 15., szombat:
  
   
M4 Sport

 

8.45 és 9.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Plovdiv

 
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 5 km, döntő, és műugrás, férfi páros 3 m, selejtező


11.00: Vizes vb, szinkronúszás, szóló technikai döntő


13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, időmérő edzés


16.00: Vizes vb, műugrás, női 1 m, döntő


17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest


20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Haladás

   
Sport 1


14.00: Labdarúgás, Telekom Kupa, elődöntő, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen


15.15: Labdarúgás, Telekom Kupa, elődöntő, Bayern München-Hoffenheim


16.30: Labdarúgás, Telekom Kupa, a 3. helyért

17.45: Labdarúgás, Telekom Kupa, döntő


20.30: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

   
Sport 2


14.00: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London


   
Sport M


13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

   
Eurosport 1


13.15: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz


18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, döntő, Portugália-Anglia

   
Eurosport 2


10.00: Vizes vb, férfi szinkronműugrás 3 m, selejtező


13.00: Vizes vb, vegyes szinkrontoronyugrás, döntő


15.00: Tenisz, Wimbledon, női döntő, Venus Williams-Garbine Muguruza Blanco


17.30: Síugrás, nyári Grand Prix


19.15: Vizes vb, férfi szinkronműugrás 3 m, döntő


21.00: Túraautó-világbajnokság, Argentin Nagydíj, időmérő

   
Digisport 1
 

1.30: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-Los Angeles Galaxy


13.45: Kerékpár, Tour de Ring


17.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring, 1. futam


21:55: Autósport, Formula E, New York, 1. futam

   
Digisport 2


 
1.30 és 4.00: K1, Glory-sorozat, Superfight Series, New York

   
július 16., vasárnap:
 
 
M4 Sport


 
8.45, 9.45 és 11.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Plovdiv
 

9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, női 10 km, döntő és toronyugrás, női páros 10 m selejtező


11.00 és 12.00: Vizes vb, szinkronúszás, páros technikai döntő


14.00: Forma-1, Brit Nagydíj, futam


17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia


18.45: Vizes vb, toronyugrás, női páros 10 m, döntő


19.45: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Japán

   
Sport 1


20.00: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

  
Sport 2


11.00, 12.00, 15.00, 16.00: Strandröplabda, Alanya Masters, elődöntő és helyosztók


21.00: Küzdősport, UFC, Gunnar Nelson-Santiago Ponzinibbio, Glasgow

   
Sport M


14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

   
Eurosport 1



10.00: Vizes vb, női szinkrontoronyugrás, selejtező


13.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz


18.15: Motorsport, FIA endurance világbajnokság, Nürburgring


19.15: Vizes vb, női szinkrontoronyugrás, döntő


20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Dánia-Belgium

   
Eurosport 2


11.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone


15.00: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő


18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia-Norvégia


20.00: FIA túraautó-világbajnokság, Argentin Nagydíj

   
Digisport 1



10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring, 2. futam


13.50: Kerékpár, Tour de Ring


18.55: Autósport, Formula E, New York, 2. futam


21.25: Autósport, IndyCar, Toronto

   
Digisport 2

 

9.50: Kerékpár, Tour de Ring


20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Rabat



(Forrás: MTI)


Hír megosztása