Menu

Dr. Nagy-Hints István megvédte bajnoki címét

2016-04-11 13:15:45

Április 2-án Százhalombattán, a Szabadidő Sportcsarnokban rendezték meg a XVIII. Nyílt Masters Judo Bajnokságot, melyen szép jászsági siker született.

A nagy hagyományokkal rendelkező százhalombattai versenyen 12 ország több mint 260 örökifjú cselgáncsozója (30-80 év között) nem és korosztály szerint mérte össze tudását. Az érdeklődők és a szurkolók nem csalódtak, mert olykor parádés és parázs küzdelmek tanúi lehettek.

A Magyar Judomesterek Club színeiben ott volt az indulók között a Jászapáti Kígyó Dojo HS vezetőedzője, dr. Nagy-Hints István (8 dan Ju Jutsu, 3 dan judo) is, aki mindhárom ellenfelét legyőzte és a dobogó legfelső fokára állhatott az eredményhirdetés során az M7-100 kg kategóriában. Első helye egyben azt is jelentette, hogy megvédte bajnoki címét, melyhez olvasóink nevében is gratulálunk!