Kinyílt a berényi gólzsák

2015-05-11 12:07:20

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság Keleti-csoportjának 26. fordulójában Nyírbátorban szerepelt a Jászberényi FC csapata. A közvetlen előttünk álló gárda ellen a mieink nem spóroltak a gólokkal és 5-1-re győztek.

Az elmúlt hetek gyengélkedését követően Nyírbátorban ismét az a Jászberényi FC volt a pályán, melyet a szurkolók minden héten látni szeretnének.

A találkozón az első perctől kezdve a mieink akarata érvényesült. Már a 7. percben megszereztük a vezetést Ludasi Martin révén, aki a 24. percben is bet6alált és már kétgólos volt csapatunk előnye.

A szünetet követően sem változott a játék képe. A 48. percben Szilágyi Norbert is betalált. Ezzel pedig még közel sem volt vége a berényi góloknak. Csereként pályára lépett Bálint Artúr, s a 79. percben már 0-4-re alakította az eredményt. Mivel pedig Szilágyi nem akart lemaradni Ludasitól, a 82. percben ő is megszerezte második gólját, amelyet követően már 0-5 állt az eredményjelzőn. A házigazdáknak csak szépségtapaszt jelentett Pálvölgyi Balázs 84. percben szerzett találata (1-5).

15.    Gyöngyös (13-70) 8

A Putnok, a Cigánd, a Tiszaújváros és a Gyöngyös csapata egy mérkőzéssel többet játszott, mint a többiek.