Szabó Zsófi fullcontact magyar bajnok

2015-03-01 12:49:17

A hétvégén 27 klub, 80 versenyzője küzdött egymással Budaörsön a 2015. évi Fullcontact Magyar bajnokság keretében a helyezésekért. Ahogy azt már megszokhattuk, a jászberényi Yakuzák SE versenyzői ezúttal is remekeltek. Sensei Agócs Tibor tanítványai közül Szabó Zsófi bajnoki címet szerzett, míg Beszteri Attila és Fülöp Dániel a harmadik helyen végzett.

Budaörsön rendezték február utolsó napján a 2015. évi Fullcontact Magyar Bajnokságot. A  Motorola kupa - Fullcontact Magyar Bajnokságon 27 klub 80 versenyzője küzdött meg egymással a helyezésekért. A mezőnyben természetesen ott voltak a jászberényi Yakuzák SE versenyzői is. Sensei Agócs Tibor tanítványai jó szokásukhoz híven ezúttal sem tértek üres kézzel haza.

A hölgyek 55 kilós kategóriájában Szabó Zsófi ezúttal is bizonyította klasszisát és megnyerte a bajnoki címet. Ráadásul a legtechnikásabb versenyzőnek járó különdíjat is ő vehette át.

A férfiaknál két bronzérmet szereztek a Yakuzák SE sportolói. A 70 kilósok között Beszteri Attila, a 80 kilósok között Fülöp Dániel állhatott az eredményhirdetés során a dobogó harmadik fokára.

alt

Balról jobbra: Fülöp Dániel, Szabó Zsófia és Beszteri Attila. A versenyzők mögött Sensei Agócs Tibor.